GoDaddy ve Avantajları Nedir?

  11.08.2016
  276
  GoDaddy ve Avantajları Nedir?

  GoDaddy, Bob Parsons tarafından internetin parlama çağı olarak isimlendirebileceğimiz 1997 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun birinci yıllarında yalnızca Domain (alan adı) hizmetine odaklanan GoDaddy daha sonralarında sunucu ve web barındırma üzere ekstradan hizmetler de sağlamaya başlamıştır. GoDaddy 2002 yılında VeriSign isimli şirket tarafından satın alınmış ve faaliyetlerine tıpkı ismiyle devam etmiştir. Açıklanan sayılarda GoDaddy’nin 2010 Yılı raporuna nazaran idaresinde tam 45 milyon alan ismi yer almaktadır.

  GoDaddy ve Uygunlukları

  GoDaddy’nin başka firmalara oranla bu kadar tanınan ve piyasanın lider firmalarından biri olmasının sırrı sadece müşterilerine sunduğu kalite ve sınırsız dayanak değildir. GoDaddy insanları alan ismi satın almaya teşvik etmek için birinci sene kar hissesini düşük tutarak, insanlara sunduğu kimi özel indirim kuponlarıyla alan ismi satışı yapmaktaydı.

  Böylece webmasterlar sadece birkaç liraya bile istedikleri alan ismini kayıt ettirebilme fırsatına sahip oluyordu. Şirket 2015 yılının sonuna hakikat artık yıllardır süregelmekte olan bu indirim kuponlarının kullanımını yalnızca tek bir hesapla sonlandırma kararı aldı. Yani artık GoDaddy’den tek bir hesap için sadece tek bir indirim kuponu kullanabiliyorsunuz.

  Şimdilerde GoDaddy’den uyguna alan ismi ve öbür hizmetleri satın almak için GoDaddy’nin web sitesine giriş yaptıktan sonra “indirim kuponları” sekmesini ziyaret edip, burada sizin hesabınızın kullanabileceği indirim kodlarını görebiliyorsunuz.

  GoDaddy hesabınız yeniyse ve şimdi hiç bir indirim kodu kullanmadıysanız, Google üzerinden Godaddy indirim kuponları yahut İngilizcesi olan “GoDaddy Promo Codes” aramasını gerçekleştirerek indirim kuponlarını sunan web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.