İŞÇİ ALIMLARI BAŞLADI HİÇBİR ŞART YOK!

  08.02.2020
  222
  İŞÇİ ALIMLARI BAŞLADI HİÇBİR ŞART YOK!

  İşçi alımları tüm süratiyle devam ederken, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir işçi alımı yayınlandı. Yayınlanan ilana nazaran Konya Büyükşehir Belediyesi’nin şirketi olan Konya Bolkar İnşaat’a 65 yaşına kadar çok sayıda işçi alımı yapılacak.
  İŞKUR üzerinden Konya Büyükşehir Belediyesinin şirketine alımlar başladı. Çeşitli durumlar için yapılacak olan işçi alımında 55 kişinin istihdam edileceği belirtildi. Müracaatta bulunacak şahısların en az ilkokul mezunu olması gerektiği belirtildi.


  EN AZ İLKOKUL MEZUNU ALINACAK

  İŞKUR üzerinden yayımlanan personel ilanı kapsamında müracaat yapacak adayların en az ilkokul mezunu olması gerekecek. Bunun dışında adayların18 yaşını tamamlamış olması kâfi olacak. 65 yaşına kadar olan herkesin müracaatları pahalandırılacak.


  HANGİ TAKIMLARA ALIM YAPILACAK?

  Alım yapılacak takımlar vücut çalışanı ve imalat personeli olarak belirtildi. 50 kişi vücut personeli, 5 kişi de imalat emekçisi olarak çalışmaya alınacak


  BAŞVURULAR BAŞLADI

  Yayımlanan ilana nazaran müracaatların başladığı ve yarın sona ereceği belirtildi. Müracaatta istenilen dokümanları hazırlayan adaylar en geç 18 Mayıs tarihine kadar Konya Ereğli bölgesinde bulunan Bolkar İnşaat A.Ş. adresine şahsen başvurması gerekecek.

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.