Halil İbrahim Karagöz Kimdir, Nereli Kaç Yaşında, Evli mi?

  03.06.2022
  540
  Halil İbrahim Karagöz Kimdir, Nereli Kaç Yaşında, Evli mi?

  Günümüz dünyasında dijital reklam ajansları ve reklam faaliyetleri öne çıkarken bu kurumların personel ve işletme sahipleri de merak ediliyor. Ordu’da dijital medya alanında hizmet veren Karagöz Medya firması yönetim kurulu başkanı Halil İbrahim Karagöz’ün hayatı da merak edilen konular arasında. Halil İbrahim Karagöz kimdir nerelidir, kaç yaşında… Detaylar haberimizde…

  1999 İstanbul Bağcılar doğumlu olan Halil İbrahim Karagöz aslen Orduludur. Küçük yaşlardan itibaren sosyal sorumluluk projeleri ve sivil toplum kuruluşlarında aktif görev üstlenen Karagöz, 1 Ocak 2021 tarihinde Karagöz Medya’yı kurarak tecrübe ve birikimlerini dijital dünyaya aktardı.

  4 çocuklu bir ailenin 3. evladı olan Halil İbrahim Karagöz’ün medya ile ilgisi çeşitli eğitim programları ve sertifikalarla taçlandırılmış oldu. 

  Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden başarı ile mezun olan Karagöz aynı zamanda Başkent Üniversitesi’nde Kobi Danışmanlığı eğitimi almıştır. 

  2021 itibariyle kendi medya ofisini açarak kurumsal anlamda çalışmaya başlayan başarılı medyacı, dijital medya, web yazılımları, sosyal medya danışmanlığı ve kobilerin gelişim süreçleri üzerine faaliyetler yürütmekte.

  Merkez ofisini Ordu’nun Ünye ilçesine konuşlandıran Karagöz Medya, daha kuruluşunun ilk yılında onlarca firmaya danışmanlık hizmeti vermeye başladı.

  Karagöz Medya Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Karagöz, Ünye’de ikamet etmektedir.

  2022 itibariyle 23 yaşında olan Halil İbrahim Karagöz, henüz evli değildir. 

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.