Sibel Can sevenlerini üzdü!

  08.07.2022
  187
  Sibel Can sevenlerini üzdü!

  Ünlü sanatçı Sibel Can, önceki gün Cemil Topuzlu Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda vereceği konseri sağlık sorunları nedeniyle ertelemek zorunda kaldı. Can ile buluşmayı sabırsızlıkla bekleyen hayranları konserin iptal olduğu haberini duyunca hayal kırıklığına uğradı.

  Kanal D ekranlarındaki ‘Şarkılar Bizi Söyler’ adlı programın Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun ile sunuculuğunu yapan 51 yaşındaki ünlü sanatçı Sibel Can, önceki gün Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’ndaki konserini ertelemek zorunda kaldı. Hayranlarıyla buluşmayı heyecanla bekleyen Can, sosyal medya hesabından konserinin ertelendiğini duyurdu.

  Şarkılar Bizi Söyler

  Şarkılar Bizi Söyler

  SAĞLIK PROBLEMLERİ NEDENİYLE ERTELEDİ

  Günler öncesinden biletlerin tükendiği Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’ndaki Sibel Can konseri, ileri bir tarihe ertelendi. Ünlü isim kendi sosyal medya hesabından sebebini şu sözlerle açıkladı:

  “Saygıdeğer Dinleyicilerim, yaşadığım sağlık problemi sebebiyle, bugünkü Cemil Topuzlu Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleştireceğimiz konserimi çok üzülerek ileri bir tarihe ertelemek durumunda kaldığımızı sizlerle paylaşmak istiyorum. En kısa zamanda tüm heyecanımla sizlerle buluşmayı bekliyorum. Sizleri çok seviyorum. “

  Sibel Can sağlık problemleri nedeniyle konserini iptal etti

  Sibel Can sağlık problemleri nedeniyle konserini iptal etti

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.