Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi açıklayacak: Borcu olanlara son dakika müjde verildi! Bakanlık az önce duyurdu

  13.07.2022
  448
  Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi açıklayacak: Borcu olanlara son dakika müjde verildi! Bakanlık az önce duyurdu

  KYK kredi faizleri ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu çok önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Kasapoğlu açıklamalarında ‘KYK kredisi faizleri silinecek mi?’ sorusuna yanıt verdi ve açıklamalarında “Bununla ilgili uygulamalarımız, çalışmalarımız hazır. İlk Kabine toplantısı sonrasında Sayın Cumhurbaşkanımız bu konu etraflıca gençlerimizle, kamuoyumuzla paylaşacak” ifadelerini kullandı.

  Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, 81 ilde belirlenen yurtlarda gençlerin yaz aylarını etkin şekilde değerlendirmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirilecek projenin detaylarını açıklarken KYK kredisi geri ödemeleri ile ilgili gündem soruldu.

  BORÇLAR SİLİNECEK Mİ?

  Bununla beraber Bakan Kasapoğlu, ‘KYK kredisi faizleri silinecek mi?’ sorusuna yanıt verirken KYK kredisi faizleri ile ilgili çalışmanın yapıldığını, Kabine Toplantısı’nda bu konunun ele alınacağını ve açıklamanın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacağını ifade etti.

  Bakan Kasapoğlu, ‘KYK kredisi faizleri silinecek mi?’ sorusuna KYK kredisi faizleri ile ilgili çalışmanın yapıldığını, Kabine Toplantısı’nda bu konunun ele alınacağını ve açıklamanın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacağını söyledi.

  ÜCRETSİZ KONAKLAMA MÜJDESİ

  Bunun yanı sıra Bakan Kasapoğlu’nun açıklamaları şöyle devam etti:

  “15 Temmuz- 1 Eylül tarihleri arasında Edirne’den Kars’a, Kars’tan Muğla’ya, Aydın’a, Antalya’ya, Trabzon’a, Rize’ye tüm gençlerimiz nereye gezmek istiyorlarsa, gezdikleri yerlerde ücretsiz olarak yurtlarımızda onlara konaklama imkanı sağlayacağız. İnşallah gençlerimiz bu yazı dolu dolu yaşayacaklar”

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.