Ve sonunda beklenen ödemeler başladı! 13 milyon emekliye ek ödeme başladı: Hesaplara 7.750 TL yatıyor

  13.07.2022
  350
  Ve sonunda beklenen ödemeler başladı! 13 milyon emekliye ek ödeme başladı: Hesaplara 7.750 TL yatıyor

  Emekli vatandaşlara duyuru yapılırken acil nakit ihtiyacı olan emeklilere sevindiren haber verildi. Yapı Kredi Bankası tarafından emekli promosyon kampanyası duyurusu yapılarak ayrıntılar da paylaşıldı. Bu noktada emekli maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 5.250 TL’ye kadar para verileceği belirtildi. Ayrıca emekli maaşını Yapı Kredi’den alıp da emekli yakınına referans olanlara da 2500 TL’ye kadar ödeme yapılacak. Bu kampanyanın ise 31 Temmuz’a kadar devam edeceği bildirildi.

  31 TEMMUZ’DA SONA ERECEK

  Yapı Kredi Bankası Emekli Referans Kampanyası 4 Nisan – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerli olduğu belirtildi ve Yapı Kredi Bankası müşterileri SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi bir emekliye referans olarak kampanyaya katılabilecekleri aktarıldı.

  Banka tarafından konu hakkında yapılan duyuruda Yapı Kredi Bankası müşterileri Şubelerimiz, Müşteri İletişim Merkezi ve Yapı Kredi Mobil üzerinden SGK maaşı sahibi bir emekliye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilecekleri belirtildi ve referans veren müşterilerin Yapı Kredi Şubeleri, Müşteri İletişim Merkezi üzerinden aldıkları kodları referans göstermek istedikleri emekli tanıdıkları ile paylaşmaları gerektiği duyuruldu.

  KAMPANYANIN AYRINTILARI

  Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

  Referans verilen emeklinin kendisine iletilen kodu Yapı Kredi’ye maaş taşıma ve promosyon başvurusu yaptığı sırada Şube / Müşteri İletişim Merkezi personeli ile paylaşması veya Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirirken girmeleri gerekmektedir.

  Emekli müşterilerin Referans kampanyasına katılımının alınabilmesi için promosyon taahhüdü vermeleri ve kod girişlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir.

  Bir emekli sadece bir kişi tarafından referans gösterilebilir.

  Referans veren müşteri tarafından alınan kod yalnızca bir emekli tarafından kullanılabilir.

  EN FAZLA 10 KİŞİYE REFERANS OLUNABİLİR

  Bir müşteri en fazla 10 kişiye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilir. Yapı Kredi Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan her bir müşteri için 250 TL, toplamda en fazla 2.500 TL ödül kazanabilir.

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.