Kör Kahin Baba Vanga’dan yılın geri kalanı için korkunç kehanet: Kıtlık ve kuraklık olacak

  15.07.2022
  337
  Kör Kahin Baba Vanga’dan yılın geri kalanı için korkunç kehanet: Kıtlık ve kuraklık olacak

  12 yaşında görme yeteneğini kaybetmesi sebebiyle, “Kör Kahin” olarak adlandırılan ünlü kahin Baba Vanga’nın 2022 için yaptığı kehanet gündem oldu. Şimdiye dek yaşanan gıda sorunlarının Vanga’nın 2022 yılında kıtlık ve kuraklığın baş göstereceğine dair sözlerine yoruldu.

  Dünya genelinde yaşanan enflasyon sorunu ve gıdaya erişim noktasındaki sıkıntılar, kahinler tarafından yıllar önce ortaya atılan kehanetleri de yarışa soktu. “Her dediği çıkan kahin” olarak adlandırılan Nostradamus’un kehanetlerinin ardından bu kez de 12 yaşında görme yeteneğini kaybetmesi nedeniyle “Kör kahin” olarak adlandırılan Baba Vanga’nın 2022 yılı kehanetleri gündem oldu.

  BİRÇOK OLAYI BİLDİĞİ İDDİA EDİLİYOR

  Haberler.com’da yer alan habere göre 11 Eylül terör saldırıları, Obama’nın başkan seçilmesi, Brexit oylaması ve hatta koronavirüs salgınını kehanetleri ile bildiği iddia edilen ve Balkanlar’ın Nostradamus’u olarak bilinen Baba Vanga’nın 2022 yılı için yaptığı kehanetler arasında bulunan iki kehanet ise hem endişe hem de merak yarattı.

  KURAKLIK VE KITLIK OLACAĞINI SÖYLEDİ

  Baba Vanga son kehanetinde, Portekiz ve İtalya gibi ülkelerde kuraklığın yaşanacağını ön gördü. Ayrıca 2022 yılında da insanları kıtlığın beklediğini iddia etti. Şu ana kadar gıdada yaşanan bazı sorunlar, Baba Vanga’nın kehanetlerine yorulsa da Vanga’nın bahsettiği kadar keskin bir kıtlığın olup olmayacağı yıl sonuna kadar netleşmiş olacak.

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.