Cüzdanında banka kartı olanlara müjde! Banka kartı sahiplerine 200 TL veriliyor: Kartlara yükleniyor

  16.07.2022
  430
  Cüzdanında banka kartı olanlara müjde! Banka kartı sahiplerine 200 TL veriliyor: Kartlara yükleniyor

  Kamu bankası Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda 31 Temmuz’a kadar kartın son 6 hanesi ile katılan vatandaşlara 200 TL verileceği belirtildi. Yapılan duyuruda Bankkart’ınız ile Bankkart anlaşmalı market, giyim, ayakkabı, aksesuar, kafe ve restoran sektörlerindeki üye işyerlerinde Bankkart POS’undan tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri her alışverişe 20 TL, toplamda 200 TL Bankkart Lira verileceği vurgulandı.

  31 TEMMUZ’DA SONA ERECEK

  Kampanya 21 Haziran-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerli olduğu belirtildi. Kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil uygulamasından “Kampanyaya Katıl” butonu tıklanmalı veya KAZAN200 yazıp 4757’ye SMS gönderilmesi gerektiği ifade edildi. Bunun yanı sıra Bankkart’ınız ile Bankkart anlaşmalı market, giyim, ayakkabı, aksesuar, kafe ve restoran sektörlerindeki üye işyerlerimizde Bankkart POS’undan tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri her alışverişe 20 TL, toplamda 200 TL Bankkart Lira verileceği paylaşıldı.

  İŞLEMLERİN SADECE İLKİ KAMPANYAYA DAHİL

  Banka tarafından yapılan duyurunun devamında “Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına anında yüklenecektir. Bankkart Lira kazanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Harcama tutarı için Bankkart’ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacaktır. Kampanya kapsamında Bankkart Lira verilecek işlemler peşin veya taksitli yapılabilir. Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 200 TL Bankkart Lira kazanabilir.” ifadeleri kullanıldı ve işlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerimizde Bankkart POS’undan yapılması gerektiği belirtildi ve Yalnızca e-ticaret hizmeti veren üye işyerlerinden yapılacak işlemler kampanyaya dahil değil olmadığı aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edileceği belirtildi.

  KAMPANYANIN AYRINTILARI

  Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında ise şu ifadelere yer verildi:

  Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

  Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

  İŞLEMLER İDA EDİLDİĞİNDE GERİ ALINACAK

  İptal, iade, Bankkart Lira kullanım işlemleri, nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

  Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

  Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

  T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.