Un, Yağ, Şeker Alacaklara Özel Kampanya: 75 TL İndirim Sunuldu!

  16.07.2022
  415
  Un, Yağ, Şeker Alacaklara Özel Kampanya: 75 TL İndirim Sunuldu!

  Market alışverişleri için uygun kampanya arayanlara, alışverişten tasarruf etmek isteyenlere beklenen cazip kampanya fırsatı İş Bankası’ndan geldi. İş Bankası, özel kampanyasına market alışverişlerine 75 TL indirim şansı sunuyor…

  Market alışverişleri son aylarda vatandaşın cebini bir hayli zorlamaya başladı. Zira artan fiyatlarla birlikte temel gıda ihtiyaçlarının yanı sıra genel market alışverişleri de cep yakar hale geldi. Market alışverişlerini uygun fiyatlarla yapmak isteyen vatandaşlar, marketlerin sunduğu indirimleri araştırmaya devam ederken, bu alanda adım atan İş Bankası, Metro Marketler ile sağladığı işbirliği kapsamında 75 TL MaxiPuan kazanma şansı sunuyor. İş Bankası’nın sunduğu bu özel kampanya dahilinde, Bankamatik Kartı ile Metro Marketler’de yapılan alışverişlere 75 TL MaxiPuan hediye ediliyor. İşte detaylar…

  Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır, Detayları Neler?

  İş Bankası’nın Metro Marketler ile sağladığı işbirliği kapsamında sunulan kampanyada, Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlayanlar, 7 – 27 Temmuz tarihleri arasında Metro Marketlerden tek seferde yapacakları 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerine karşılık 75 TL MaxiPuan kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen İş Bankası müşterilerinin ilk Metro Marketler harcamasından önce Maximum Mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyayı seçerek “KATIL” butonuna tıklaması gerekiyor.

  Kampanyaya Dahil Olan ve Olmayan İşlemler

  İş Bankası’nın sunduğu söz konusu kampanyaya ticari kredi kartları ve aidatsız kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanarak yapılan işlemler, ürün iadeleri ve alışveriş iptalleri, Maximum POS cihazı üzerinden yapılmayan işlemler, alkollü içki ve tütün ürünleri harcamaları dahil edilmiyor.

  Öte yandan söz konusu kampanyada Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil ediliyor.

  Kampanyada Son Kullanım Tarihleri

  Söz konusu kampanya dahilinde kazanılan MaxiPuan’lar, 3 Ağustos 2022 tarihine kadar son kullanılan karta yükleniyor. Bu kampanyada kazanılan MaxiPuan’ların 3 Eylül 2022 tarihine kadar kullanılması gerekiyor ve kullanılmayan puanlar daha sonra siliniyor. Bir müşteri söz konusu kampanyadan en fazla bir defa yararlanabiliyor ve her müşteri bu kampanyadan azami 75 TL MaxiPuan kazanabiliyor.

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.