Flaş gelişme: Vatandaşlara duyurdu! Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi

  22.07.2022
  377
  Flaş gelişme: Vatandaşlara duyurdu! Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi

  Gelen bir son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjde verildi. Erdoğan yaptığı açıklamasında birazdan Dolmabahçe Sarayı’nda Rusya ve Ukraynalı temsilcilerin katılımı ile tahıl koridoruyla alakalı sıkıntıların aşılması için imzaların atılacağını söyledi. Detaylar haberimizde

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’da 41 ayda 41 Eser Toplu Açılış Töreni’nde konuşuyor. Birazdan imzaların atılacağı müjdesini veren Erdoğan, tahıl sıkıntısının aşılacağı müjdesini de verdi.

  BİRAZDAN İMZALAR ATILACAK

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biraz sonra Dolmabahçe’de Rusya-Ukrayna temsilcilerinin katılımıyla birlikte tahıl koridoruyla alakalı sıkıntıları aşarak imzalar atılacak ve dünyaya müjdeyi vereceğiz” dedi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasından satır başları:

  Bugün burada Eyüpsultan Belediyemizce tamamlanan, 456 milyon lirayı bulan 41 ayrı projenin açılışını yapıyoruz.

  Bay Kemal musluk açma töreni yapıyor. Bizler de görüyorsunuz, bu tarz eserlerle sizinle birlikte oluyoruz. İstanbul, kendine hizmet edeni baş tacı yaptığı gibi ihmal edenleri tarihe gömmeyi de iyi bilir.

  “ÖDEDİĞİMİZ BEDEL DE VAR”

  Dünyamız salgınla başlayıp savaşla devam eden bir dönemden geçiyor. Türkiye sıkıntılı bu dönemin her aşamasında vatandaşlarını en iyi şekilde korudu. Elbette her yaşanan sıkıntının üstesinden gelirken ödediğimiz bedel de var.

  “DÜNYAYA MÜJDEYİ VERECEĞİZ”

  Biraz sonra Dolmabahçe’de Rusya-Ukrayna temsilcilerinin katılımıyla birlikte tahıl koridoruyla alakalı sıkıntıları aşarak imzalar atılacak ve dünyaya müjdeyi vereceğiz.

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.