Emekli maaşı olan herkese 6.250 TL para veriliyor! Bugün emeklilere ödemeler başladı: ATM’lerden paranızı çekebilirsiniz

  25.07.2022
  531
  Emekli maaşı olan herkese 6.250 TL para veriliyor! Bugün emeklilere ödemeler başladı: ATM’lerden paranızı çekebilirsiniz

  ING Bank tarafından emeklilerin tamamını ilgilendiren çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda “Emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 5.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca emekli yakını getirenler toplamda 1.250 TL’ye varan promosyon kazanıyor. Siz de maaşınızı kolayca ING’ye taşıyın, nakit promosyon fırsatlarını kaçırmayın.” ifadelerine yer verildi. Yeni promosyon almış olsa dahi yeni güncellenen tutar için başvuru yapılabilir ve daha önceden alınan tutar yeni tutardan düşülerek geriye kalan tutar emekliye veriliyor.

  NE KADAR ÖDENECEK?

  1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız, 1.500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 3.500 TL, 1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 4.250TL, 2.500 TL ve üzeri ise 5.000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacağı belirtildi. Yapılan duyuruda kampanyadan emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma taahhüdü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterilerin yararlanabileceği ifade edildi.

  Promosyon ödemesinden faydalanmak için herhangi bir ürün koşulu bulunmadığı ifade edilen duyuruda promosyon taahhütnamesinin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.500 TL’ye kadarsa 3.500 TL, 1.500 TL-2.500 TL arasındaysa 4.250 TL, 2.500 TL’nin üzerindeyse 5.000 TL nakit promosyon ödendiği ifade edildi.

  31 AĞUSTOS’TA BİTECEK

  Kampanya 07 Temmuz 2022 – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerlidir. Bu tarihler dışında promosyon alan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı belirtilerek nakit promosyon başvuru işlemleri ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığı ile yapılabileceği ifade edildi.

  KAMPANYANIN AYRINTILARI

  Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

  Bankamızdan birden fazla emekli maaş alınıyor olması durumunda, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

  Nakit promosyon ödemesi 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

  Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz.

  3 yıllık taahhüde aykırılık olması halinde, tarafınıza ödenen promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.

  Aynı anda birden fazla ek promosyon kampanyasından yararlanılamaz.

  ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  1 Mart 2020 tarihi sonrasında Bankamız diğer ek promosyonlarından dahil olmuş, yararlanmış ya da talepte bulunan müşterilerimiz, 07 Temmuz 2022 tarihi itibariyle koşulsuz nakit promosyon alması durumunda mevcut kampanya/talepleri iptal edilerek kıstelyevm usulü iade alınacak ve 5.000 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanır.

  Diğer ayrıntılara ise “https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/odemeler/emekli-maas-odemeleri” web adresinden ulaşılabilir.

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.