Migros’tan bugüne özel indirim kasırgası başladı! Her şey yarı fiyatına ayçiçek yağı, et, un ve salçada dev kampanya!

  25.07.2022
  506
  Migros’tan bugüne özel indirim kasırgası başladı! Her şey yarı fiyatına ayçiçek yağı, et, un ve salçada dev kampanya!

  Her şey yarı fiyatına ayçiçek yağı, et, un ve salçada dev kampanya! Migros’tan bugüne özel indirim kasırgası başladı!

  Migros özellikle temel tüketim gıda maddelerinde yapmış olduğu indirimlerle gündeme gelmeye başladı. Hem ayçiçeği yağı hem et hem de un ve salçada Migros dev kampanyalara imzasını atıyor! İşte merak edilen ayrıntılar! Ekonomik sıkıntıların artmasıyla birlikte hayat git gide daha pahalı hale geliyor. Temel gıda maddelerindeki artış pek çok insanın belini büktü. İnsanların çoğu evde gerekli olan ürünleri tedarik etmek için yapılan indirimleri kovalamaya başladı. Ucuzluk marketlerinden biri olan ve ülkenin her şehrinde bulunan market zincirlerinden biri olan Migros da yaptığı indirimlerle son günlerde yüzleri güldürdü.

  Çay, şeker ve yağ gibi temel gıdalardaki ciddi düşüşler insanların ilgisini çekti. Döviz kur artışı ve enflasyon gibi nedenlerden dolayı fiyatlar aşarı yükseldi ve gelmeye devam eden zamlar yüzünden de artışlar devam ediyor. Nispeten uygun fiyatlar sunan Migros’un indirimlerine talep büyük. Gerçekleşen indirimlerle gereksinimlerini karşılamak isteyenler markete koşuyor.

  Migros’tan Temel Gıdalara Yaptığı İndirim

  Yakın dönemde çay, yağ ve şeker gibi en çok kullanılan maddelere rekor zamlar geldi. Bunlar da tüketiciyi zor duruma düşürdü. Hal böyle olunca alternatif ve ucuz seçenekler merak konusu oldu. Araştırmalar bu alana yoğunlaştı. Tam da bu noktada Migros yaptığı indirimle farkını gösterdi. Buna göre beş litrelik sıvı yağ fiyatları 145 ile 165 TL arasında değişirken beş kilogramlık şeker fiyatı 65 TL olarak güncellenmiştir.

  Ülkemizde en çok tüketilen içeceklerin başında çay gelmektedir. Fiyat artışlarından nasibini alan ürünlerden biri de çay oldu. Özellikle Ukrayna ve Rusya arasındaki harp durumu dünya çapında bir dengesizliğe sebebiyet verdi. Migros bir kiloluk çay fiyatını 26 TL 50 kuruş yaparak müşterilerini rahatlatmayı hedefliyor.

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.