13 milyon emekli için ödemeler başlıyor: E-Devlet üzerinden işlem yapana para verilecek! Net 5.250 TL yatırılacak

  26.07.2022
  528
  13 milyon emekli için ödemeler başlıyor: E-Devlet üzerinden işlem yapana para verilecek! Net 5.250 TL yatırılacak

  Ülkemizde yaşayan milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren önemli bir duyum yapıldı. Bankalar son dönemlerde promosyon ödemesini yarışına girdi. Emeklileri kendi bankasına çekmek isteyenler için Yapı Kredi önemli bir açıklama yaptı. Maaşını taşıyanlara 5.250 TL’ye kadar para verilecek. Kampanya ay sonuna kadar devam edecek.

  Emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşımak isteyenler için 5.250 TL’ye kadar promosyon ödeneceği belirtildi. Maaşını Yapı Kredi’den alıp da emekli yakınını getirenlere 2.500 TL’ye kadar ödeme yapılacağı açıklandı. Kampanya ay sonuna kadar devam edecek.

  31 TEMMUZ’DA SONA ERECEK

  Kampanyanın 4 Nisan tarihinde başlayacağı ve 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Yapı Kredi Bankası müşterileri SGK maaşı sahibi olan bir emekliye referans olması halinde kampanyaya katılabileceği açıklandı.

  KAMPANYANIN AYRINTILARI

  Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

  Referans verilen emeklinin kendisine iletilen kodu Yapı Kredi’ye maaş taşıma ve promosyon başvurusu yaptığı sırada Şube / Müşteri İletişim Merkezi personeli ile paylaşması veya Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirirken girmeleri gerekmektedir.

  Emekli müşterilerin Referans kampanyasına katılımının alınabilmesi için promosyon taahhüdü vermeleri ve kod girişlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir.

  SADECE BİR KİŞİ REFERANS GÖSTERİLİR

  Bir emekli sadece bir kişi tarafından referans gösterilebilir.

  Referans veren müşteri tarafından alınan kod yalnızca bir emekli tarafından kullanılabilir.

  Bir müşteri en fazla 10 kişiye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilir. Yapı Kredi Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan her bir müşteri için 250 TL, toplamda en fazla 2.500 TL ödül kazanabilir.

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.