Cüzdanında banka kartı olanlara müjde! Duyuru az önce yayımlandı: Kart sahibi olanlara nakit para veriliyor

  26.07.2022
  384
  Cüzdanında banka kartı olanlara müjde! Duyuru az önce yayımlandı: Kart sahibi olanlara nakit para veriliyor

  Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden 6 gün içinde kampanyaya katılana verileceğini duyurarak kampanya ile ilgili detayları paylaştı. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda Bankkart’ınız ile Temmuz ayı boyunca Ulaşım ve Seyahat sektöründen yapacağınız 250 TL ve üzeri harcamalarınıza %5 toplamda 40 TL Bankkart Lira verileceği belirtildi. Ayrıca kampanyanın ayrıntılarına ilişkin detaylar da paylaşıldı.

  SMS GÖNDERİLECEK

  Ayın Sektörü özelliğinden faydalanmaya başlayabilmek için Bankkart Mobil, İnternet Şube, SMS, Müşteri İletişim Merkezi veya Şubelerimiz kanalıyla katılım sağlanması gerektiği belirtildi ve SMS ile katılım sağlamak için Bankamızda kayıtlı cep telefonundan AYINSEKTORU yazılarak 4757’ye SMS gönderilmesi gerektiği aktarıldı.

  Bankkart Mobil uygulamasından Bankkart Dünyasındaki “Ayın Sektörü” menüsünden özelliğe katılım yapılabildiği belirtilen duyurunun devamında bir müşterinin ayın sektörü özelliğine bir kez katılması yeterlidir. Katılım, asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabileceği aktarıldı.

  KAMPANYANIN AYRINTILARI

  Kampanyanın ayrıntıları ise şöyle:

  Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı uygulaması ile ilgili ay için belirlenen sektörlerden tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri işlemlerden %5 ek Bankkart Lira kazanılabilecektir.
  Bir müşterinin bir takvim ayı boyunca kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 40 TL ile sınırlıdır.

  Bankkart’ın kredi kartı uygulamasına bağlı ek ve sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kartlı mobil temassız ödemeler de asıl kart harcamalarına dahil edilecektir.

  Bankkart Lira kazanımı, özelliğe katılım sağlandıktan sonra gerçekleşen alışveriş işlemleri için geçerlidir.

  DEĞERLENDİRME KAPSAMINDA DEĞİL

  Bankkart Lira kullanımı, ön provizyon, iptal, iade, nakit çekim, fatura ödeme, kurumsal tahsilat, karta para yükleme ve para transfer işlemleri ek Bankkart Lira kazanımı kapsamında değerlendirilmemektedir.

  Bankkart Ücretsiz, Bankkart Business ve Bankkart Başak ürünleri ile yapılan işlemler Ayın Sektörü özelliği kapsamında değerlendirilmemektedir.

  Ayın Sektörü özelliği kapsamında yapılan işlemlerin detaylarına, geçmiş dönem bilgilerine ve ek kazanım bilgilerine Bankkart Mobil, İnternet Şube, Müşteri İletişim Merkezi ve Şubelerimizden ulaşılabilmektedir.

  İptal veya iade işlemlerinin olması durumunda yüklenen Bankkart Liralar geri alınacaktır. Yüklenen Bankkart Liraların kullanılmış olması durumunda, kullanılan tutar kredi kartına veya hesaba borç olarak yansıtılacaktır.

  Müşterinin özelliğe dahil olabilecek tüm kartlarının iptal edilip yenilenmemesi durumunda özellik iptal edilecektir.

  Diğer banka POS’larından yapılan harcamalarda, POS sektör kodlarının diğer bankalar tarafından sehven farklı tanımlanmış olmasından (örneğin mobilya sektörü için tanımlanması gereken bir üye işyeri POS’unun sehven beyaz eşya sektörü için tanımlanması) ve bu nedenle Ayın Sektörü olarak belirlenen sektör avantajından yararlanılamamasından Bankamız sorumlu değildir.

  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.